Hahn mbështet letrën e kryeministrit Rama dërguar Bashës

Komisioneri për Zgjerim Johannes Hahn mbështet përpjekjen e kryeministrit Edi Rama për tu takuar me kundërshtarin e tij politik Lulzim Basha.

Nëpërmjet një postimi në Twitter, Hahn shprehet se dialogu politik është në interest ë qytetarëve shqiptar.

LEXO EDHE  13 vatra zjarri në të gjithë vendin, në Fushë Arrëz rrezikohen banesat

“Letra e hapur e kryeministrit Edi Rama, mbështes plotësisht të gjitha nismat për dialog politik në interes të vendit dhe qytetarëve të Shqipërisë”- shkruan Hahn në Twitter.PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here