E tmerrshme pa makijazh (FOTO)

Ajo është një nga emrat e njohur të shoubizit në Shtetet e Bashkuara të Amerikës. Mirëpo, Courtney Stodden nuk njihet aspak nëse nuk vendos makijazh. 21-vjeçarja ka publikuar një fotografi të tillë, në të cilën shfaqet e parregulluar.

 Modelja dhe këngëtarja u bë e famshme kur u martua në moshën 16-vjeçare me aktorin Doug Hutchinson që në atë kohë ishte 50 vjeç. /Mapo/
LEXO EDHE  Shakira në telashe! Këngëtarja rrezikon burgun për një shkelje të rëndë


PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here