Shkodran Mustafi i lumtur në triumfin e Gjermanisë ndaj Italisë

Shkodran Mustafi, mbrojtësi shqiptar i Gjermanisë, është shprehur i lumtur që ishte pjesë e përfaqësueses gjermane në fitoren 4 me 1 në miqësoren ndaj Italisë.

“Çfarë ndeshje e mrekullueshme ishte mbrëmë…I lumtur që isha pjesë e ‘Mannshaft’ dhe urime për Mario Gotzen që u kthye te goli pas lëndimit”, ka shkruar lojtari në Facebook.

LEXO EDHE  Juventusi merr fitoren e parë në Serie A, mposht me përmbysje Spezian


PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here