Modelja me mbipeshë pozon nudo

Ajo është e njohur për format e saj mahnitëse për të qenë një modele dhe një frymëzim për shumë femra me mbipeshë.

Megjithatë, modelja me madhësinë 16 Ashley Graham ka xhiruar një set të ri fotografik për Maxim, ku është kritikuar nga fansat e saj për përdorimin e madh të fotoshopit.

LEXO EDHE  Olta Boka e shqetësuar për të bijën: Ma bëri gjakun ujë

Modelja 28-vjeçare nga Lincolni ka shpërndarë kopertinën e kësaj reviste në Instagram për 1.5 milionë ndjekësit e saj, duke u paraqitur e paturpëruar me vetëm një këmishë sa për të mbuluar pjesët intime.PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here