Makinat e arta zbarkojnë në Britani (VIDEO)

Për shumë njerëz udhëtimi jashtë vendit mund të jetë aq i rëndësishëm sa që mund edhe ta bëjë vetëm me një veturë të thjeshtë.

Megjithatë ndryshe doli të ketë menduar një nga turistët miliarder nga Arabia Saudite, që zbarkoi në Britani, veturat flakëruese ngjyrë ari.

Automjetet e tij përfshijnë një shumë të majme parash, e që rrëmbenin vëmendjen dhe syrin e të gjithëve.

Ngjyrat prej ari, u panë të parkuara jashtë hotelit me pesë yje “Mandarian’” i cili gjendej pranë Hyde Park e gjithandej rrugëve në Britani, shkruan Klan Kosova.
Pamjet më poshtë sinjalizojnë fillimin e sezonit të paraqitjes së super veturave në Britani, përderisa miliarderët sauditë, arrijnë për pushime në këtë vend.

LEXO EDHE  Po putheshin në ambient publik, çifti i të dashuruarve në Kosovë gjobitet me 450 Euro

Ardhja e këtyre makinave është bërë pothuajse ngjarje e rregullt në Britani, viteve të fundit, shkak kjo edhe për bllokimin e trafikut nga madhështia e tyre luksoze.PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here