Ja sa i kushtojnë Adelinës vetëm atletet

Këngëtarja e mirënjohur, Adelina Tahiri shpenzon shumë për veshjet e saj. Ndaj ajo nuk ndalet të tregoj dhe çmimet e veshjeve në rrjetet sociale. Një pakë atlete, të cilat i kishte postuar në faqen e saj personale Instagram, kushtonin 300 dollar.

Këto atlete ajo i kishte cilësuar sit ë arta dhe shpesh në videoklimet e saj ajo është vënë re që i pëlqen shumë atletet. Adelinda njihet si këngëtarja më sportive e muzikës shqiptare.
Çmimi i atleteve të saj nuk është asgjë krahasuar me çmimet e tjera të rrobave që këngëtarja shpenzon në gardërobë.

LEXO EDHE  1 vit pas ndarjes së bujshme, ribashkohen Ronela Hajati dhe Young Zerka

adePËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here