Njeriu beton përshendet Veliajn dhe Ramën (Fotolajm)

Zirkon Disha, një aktivist i njohur i çështjeve të mjedisit ka protestuar sot përpara Bashkisë së Tiranës dhe kryeministrisë në lidhje me betonizimin e Parkut të Liqenit Artificial.

Përgjatë marshimit të tij, Disha mbante veshur një kostum që personifikonte betonin dhe në kokën e tij kishte të stampuar një ekran ku shkruhej prova teknike dhe “Jo Betonit”.

LEXO EDHE  Sherri në trafik, ish-futbollisti nxjerr armën dhe vret 1 person e plagos 4 të tjerë (VIDEO)


PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here