Ronela Hajati poston foton më çuditshme ‘topless’

Këngëtarja Ronela Hajati ka postuar një foto shumë të çuditshme në rrjetet sociale. “Një mostër me lule”, kështu e ka pagëzuar ajo këtë fotografi ku shfaqet topless.

Ronela është e njohur për “çmenduritë” e saj, ndaj nuk kishte si të ndodhte ndryshe edhe në këtë fotografi.

LEXO EDHE  Njihuni me Nik Sherri, konkurrentin e ri të "Për'puthen" që ka humbur një këmbë dhe nuk u dorëzua kurrë


PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here