R.I.P Enca Haxhia, shpërthejnë fansat në ofendime (Foto)

Këngëtarja, e cila bën bujë me çdo gjë që nxjerr, Enca Haxhia, nuk ka mundur t`i  shpëtojë kësaj rradhe  komenteve shumë shpërthyese dhe ofenduese të ndjekësve të saj në Instagram. Ka qenë një video ku Enca e ka publikuar në faqen e saj personale, në të cilën ajo feston faktin e 1 milion ndjekësve të saj në Istagram. Duket se nga paraqitja e saj dhe mënyra e festimiit të bëjë që ndjekësit t`i thonë asaj “U prefsh në paqe”. Në një kuptim të tillë sa ofendimet e tyre kanë shkuar deri në urimin e vdekjes së saj nga ana artistike.

LEXO EDHE  Dua Lipa shijon pushimet në jug në shoqërinë e Greg Ramës (FOTO)

enca

encaa

encaaaPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here