Ja si tërhiqen zvarrë dhe ndalohen protestuesit e PD (VIDEO)

Policia e Tiranës, efektivë me maska kanë tërhequr zvarrë protestuesit e PD-së duke i shoqëruar me dhunë në Komisariat. PD deklaron se protestuesit janë dhunuar. Ja video ku duken efektivët me maska duke marrë protestuesit.

LEXO EDHE  Zjarret, Vasili: Shqipëria në flakë, drejtori i Emergjencave Civile në plazh!PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here