Çorape dhe geta, tendenca e fundit e modës

Ka ardhur koha të braktisim çorapet, streçet dhe getat e trasha që mbajtëm veshur në dimër, për tendencat më të fundit të pranverës 2016.

Geta me pika, me shkronja dhe me viza horizontale e vertikale janë tendencë e këtij sezoni. Ndërsa  çorapet janë një tjetër element shumë i rëndësishëm në tendencat e fundit. Ato vijnë në dimensione të shkurtra e me dizenjo të veçanta.

LEXO EDHE  VIDEO/ Stuhia e rërës “zhduk” qytetin

Dhe ja tek i keni tendencat për pranverën 2016!

 

Burimi: DireDonnaPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here