Foto/ Lori Hoxha nxjerr në pah të pasmet, prezanton të dashurin që po pushon në Barbados

Trashëgimtarja e Top Channel, Lori Hoxha nuk ka mundur t’i rezistoj diellit duke ekspozuar kësaj rradhe edhe të pasmet në një foto të hedhur në faqen e saj Instagram. 

Duket se moda e fustanit të rrjetës, duke treguar çdo detaj të trupit, është përvetësuar edhe nga Lori Hoxha gjatë pushimeve të saj në Barbados. Pas Rihanës dhe Bleonës nuk mund të mos ishte një ekspozim i tillë edhe nga Lori.

Pushimet e Lori Hoxhës në plazhet përrallore po komentohen së fundi dhe për mashkullin që e shoqëron, për të cilin u tha fillimisht, se është reperi Ledri Vula. 

Por, si për t’i dhënë fund thashethemeve, trashëgimtarja e Top Channel është detyruar të postojë një ‘snap’ nga i dashuri, Vis Bajraktari. Me moshatarin e saj, Lori ka një raport të vjetër dashurie, me të cilin siç duket po shoqërohet edhe në Barbados.

LEXO EDHE  Luana Vjollca pezullon papritur të gjitha koncertet, zbulohet arsyeja


PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here