Foto/ Irritohet Trump, gruaja e tij nudo bëhet pjesë e fushatës presidenciale

Kandidati për president, Donald Trump është irrituar kur rivali i tij, Ted Cruz  ka vënë në qendër gruan e tij dhe fotot nudo të saj. E shkuara e Melanisë, gruas se Donald Tramp ka qenë pika kyçe ku Cruz ka goditur Trump në garën presidenciale, SHBA.

Rivali i Tramp ka bërë një reklamë anti-Trump ku përdorte foton e Melania Trump që ishte zhveshur shumë vite më parë për revistën GQ. Kjo gje e ka nxehur tej mase miliarderin i cili e ka kërcënuar Cruz.

LEXO EDHE  VIDEO/ Shfaqje spektakolare në Paris, akrobati ecën në litarin 70 m të gjatë

“Do të nxjerr të palarat e gruas tënde”. Gruaja e Ted Cruz, Heidi, është një menaxhere e kompanisë së njohur “Goldman Sachs”.

ssssssssssssssssss sssss

 PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here