Trondit sërish ish- e dashura e 50 Cent (FOTO)

Daphne Joy vazhdon të jetë në qendër të vëmendjes në javët e fundit falë fotografive tepër të nxehta që janë publikuar në internet.

Modelja dhe dizajnerja, e cila qe disa muaj është duke shijuar lidhjen me këngëtarin Jason Derulo, javë më parë është fotografuar pranë të dashurit të saj, por edhe me bikini në plazh duke i mahnitur të gjithë me format mahnitëse trupore.

LEXO EDHE  Zbulohet shkaku i vdekjes së vajzës 4-vjeçare të reperit të famshëm

Daphne që njëherësh është edhe instruktore fitnesi ka tronditur sërish duke pozuar me kostum banje duke ekspozuar trupin marramendës.

29-vjeçarja është e njohur për publikun e gjerë si ish- e dashura e 50 Cent, me të cilin ka djalin Sire Jackson (i lindur në vitin 2012).PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here