Alessandra Ambrosio me imazhe të reja, tregon hiret (FOTO)

Modelja e Victoria Secret Alessandra Ambrosio është shpallur si fytyra e re e fushatës së Coast për të shënuar vitin e tyre të 20-të.

Ajo ka një kohë të gjatë që quhet si engjëll, dhe këtë e dëshmoj më së miri me një veshje shumë ekstravagante, shkruan Botasot.

LEXO EDHE  Megan Fox zbulon arsyen përse hoqi dorë nga alkooli: Thoja gjëra që nuk duhej, hyra në telashe

Megjithatë bomba braziliane ëshë paraqitur në pjesën më të madhe me veshjet e saj të preferurara.

(Boldnews)

 PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here