Sërish telashe për Ardit Gjebrean

Prezantuesi Ardit Gjebrea ka sërish probleme, këtë herë jo me intervistën e të dënuarit Marjan Rroku, por ai ka pasur probleme me policinë.

Duke ndjekur “24 ore me…” ministri Saimir Tahiri ka vendosur të marrë një masë për mos vendosjen e rripit të sigurimit nga Ardit Gjebrea, duke e gjobitur!

Këtë Tahiri ia ka bërë me dije live në emision këtë të dielë Arditit, duke i çuar një mesazh në celular, pasi kishte ndjekur rubrikën “24 orë me”, ku Arditi së bashku me patrullat e Policisë së Tiranës treguan se si reagon policia në një ditë kur ka ngjarje kriminale.

LEXO EDHE  Misteri i plagosjes në Shkodër, dyshohet se pati shkëmbim zjarri mes 52-vjeçarit dhe RENEA-s

Kjo për shkak se gjatë udhëtimit me makinë, Gjebrea nuk kishte vendosur rripin e sigurimit.

kokl

koklPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here