Horoskopi 19 mars

Dashi
Mundohuni ta harroni njëherë e përgjithmonë te shkuarën sot dhe mendoni vetëm si ta bëni te ardhmen me te bukur. Partneri do jete një mbështetje e forte. Beqaret pas shume mundimesh do arrijnë me ne fund ta bëjnë për vete atë qe pëlqejnë. Ne planin FInanciar mos veproni pa menduar sepse situata mund t’iu dale shpejt jashtë kontrollit. As hua nuk duhet te jepni.

Demi
Do e thelloni akoma me shume bashkëpunimin ne çift ju te dashuruarit dhe marrëdhënia me partnerin do jete ashtu si keni dëshiruar. Beqaret mund te kenë dashuri me shikim te pare dhe jeta do ju ndryshoje brenda disa orësh. Ja qe atëherë kur nuk e pret ndodhin mrekullitë. Ne planin FInanciar fati do jete gjithë kohës me ju. Nuk do jete nevoja ta kuFIzoni veten për te mos pasur probleme.

Binjaket
Dite jo shume e qete do jete kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Ne disa momente mund te lindin edhe debate apo mosmarrëveshje me partnerin. Beqaret do preferojnë te qëndrojnë ashtu si janë dhe do argëtohen gjithë kohës me miqtë e ngushte. Për FInancat pritet një dite e trazuar. Do i keni te nevojshme disa shpenzime, por gjendja nuk do ua lejoje.

Gaforrja
Do bëni here pas here lëshime ndaj partnerit tuaj sot sepse ne fakt ai është i mërzitur me punën dhe nuk do i mendoje gjate ato qe do thotë. Beqaret do kenë disa takime dhe madje mund te takojnë edhe dashurinë e jetës se tyre. Me FInancat tregohuni vigjilente ne çdo moment pasi ne te kundërt mund te keni probleme. Investimet e menduara shtyjini për disa kohe me vone.

Luani
Ka rrezik qe te ketë ndarje sot për ata qe janë ne një lidhje. Për te dy palët do jete e dhimbshme, por nuk mund te shmanget. Beqaret ka mundësi te afrohen me një person te shenjës se Peshqve ose te Shigjetarit. Mbrëmja ka për te qene edhe me e këndshme. Ne planin financiar situata nuk do jete e shkëlqyer, por as shume problematike.

Peshorja
Sot do bëni te pamundurën qe ta bëni xheloz partnerin me qellim qe jeta juaj ne çift te jete me interesante, vetëm se situata mund te dale jashtë kontrollit dhe do FIllojnë problemet serioze. Beqaret vërtet do lodhen paksa duke kërkuar, por do afrohen mjaft me një person tejet tërheqës edhe ne pamje. Ne planin FInanciar fati do jete gjithë kohës ne anën tuaj.

Akrepi
Dite e zakonshme ka për te qene kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Beni thjesht atë qe do ndieni pa menduar për te nesërmen. Beqaret nuk do kenë fat ne dashuri, por nuk do ndien keq pasi miqtë nuk do i lënë asnjë moment vetëm. Ne planin FInanciar do ndodhe një mrekulli e vërtetë dhe FInancat tuaja do përmirësohen menjëherë. Përgatituni për ndonjë shpenzim.

Shigjetari
Do jeni shume ëndërrimtare gjate kësaj dite juve qe jeni ne një lidhje dhe do doni te bëni gjera te jashtëzakonshme. Për fat, partneri do jete i te njëjtit mendim dhe do ua plotësojë dëshirat. Beqaret nuk do kenë fat ne dashuri dhe do mbeten ende te vetmuar. Ne planin FInanciar duhet te kujdeseni për çdo hap qe hidhni sepse po u nxituat mund t’iu dalin probleme.

Bricjapi
Dite e bukur dhe plot me ngjyra do jete kjo sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Shfrytëzojeni çdo moment deri ne maksimum dhe do mbusheni me optimizëm. Beqaret do realizojnë plot takime, por do kenë frike te hedhin hapa me rëndësi. Buxheti ka për te pasur tronditje, pasi nuk do i bëni aspak llogarite para se te kryeni ndonjë shpenzim. Ky do jete një gabim i rende.

Ujori
Do qëndroni me shume kohe me partnerin tuaj gjate kësaj dite dhe do zbuloni disa ane te tij qe do ju emocionojnë pa fund e do ju bëjnë ta dashuroni akoma me shume. Beqaret do in×uencohen pozitivisht nga Marsi e nga Dielli dhe do FIllojnë një histori te bukur dashurie. Ne planin FInanciar do keni disa probleme te vogla kështu qe kujdes me shpenzimet.

Peshqit
Planetët do jene te pozicionuar shume mire sot ne jetën tuaj ne çift dhe marrëdhënia me partnerin ka për te qene e jashtëzakonshme. Beqaret do kenë mundësi edhe për aventura kalimtare edhe për lidhje afatgjata, gjithçka do jete ne dorën e tyre. Ne planin FInanciar do jeni te organizuar dhe situata sa do vije e do përmirësohet me tepër.

(Boldnews)

1 Koment

  1. Hello Web Admin, I noticed that your On-Page SEO is is missing a few factors, for one you do not use all three H tags in your post, also I notice that you are not using bold or italics properly in your SEO optimization. On-Page SEO means more now than ever since the new Google update: Panda. No longer are backlinks and simply pinging or sending out a RSS feed the key to getting Google PageRank or Alexa Rankings, You now NEED On-Page SEO. So what is good On-Page SEO?First your keyword must appear in the title.Then it must appear in the URL.You have to optimize your keyword and make sure that it has a nice keyword density of 3-5% in your article with relevant LSI (Latent Semantic Indexing). Then you should spread all H1,H2,H3 tags in your article.Your Keyword should appear in your first paragraph and in the last sentence of the page. You should have relevant usage of Bold and italics of your keyword.There should be one internal link to a page on your blog and you should have one image with an alt tag that has your keyword….wait there’s even more Now what if i told you there was a simple WordPress plugin that does all the On-Page SEO, and automatically for you? That’s right AUTOMATICALLY, just watch this 4minute video for more information at. Seo Plugin

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here