Foto të nxehta/ Shkëndija shpërthen përsëri

Shkëndije Mujaj njihet për linjat e saj trupore të cilat nuk heziton t’i ekspozojë asnjëherë.

Ajo çdo ditë poston fotografi të nxehta në rrjetin social Instagram.

Duket se këngëtarja nuk di të ndalet kur bëhet fjlaë për daljet e saj në rrjete sociale.

LEXO EDHE  Zbuloi publikisht se është gay, shoku i ngushtë hakmerret ndaj Teas (Foto)

Edhe sot Shkënda ka postuar disa fotografi ku në disa shihet gjysmë e zhveshur dhe mjaftë atraktive.PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here