Hedhin foshnjën në kazanin e plehrave pas abortit dhe e braktisin

Mbrëmjen e kaluar policia e Tiranës gjeti një foshnjë të sapolindur, pa jetë.

Fetusi i pajetë u gjet në rrugën “Siri Kodra” në një kazan plehrash. Dyshimet janë se foshnja është hedhur pas një aborti të jashtëligjshëm.

Nga veprimet e para hetimore rezultoi se fetusi i përkiste seksit mashkull. Ekzaminime të tjera do t’i kryhen në Morgun e Mjekësisë Ligjore.

Loading...

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here