Vajza e Ema Andreas rruan kokën por sërish provokuese

Vajza e aktores Ema Andrea është dalluar për karakterin e saj të veçantë që pasqyrohet edhe në look-un e saj. Pasi mori të gjithë vëmendjen me shfaqjen e saj nudo në një postim në “Instagram”, Sara Kapo rikthehet sërish në qendër të vëmendjes.

Në postimin e saj më të fundit Sara tashmë vjen me një model të ri të flokëve të saj. Me kokë të rruar dhe fytyrë të zhgarravitur vajza e aktores ka prezantuar veshjet e sezonit të ri në një dyqan në Tiranë.

(Boldnews.al)

Sara Kapo 11 12799069_980779901998682_3918114785306262909_n Sara Kapo 2 Sara Kapo

Loading...

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here