Derbi Partizani-Tirana, pamjet e sherrit mes tifozëve/ VIDEO

Pas pësimit të dy golave nga Partizani, tifozët e Partizanit dhe Tiranës kanë shkëmbyer kore ofenduese, por këta të fundit janë përplasur dhe me disa efektive policie të cilët janë përpjekur të ruajnë qetësinë.

Sigurisht që dhuna nuk është forma e duhur sepse masat dhe dënimet i takojnë Armandos së FSHF-së.

Loading...

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here