Superliga, sot luhet derbi Partizani-Tirana

Sot ne oren 18.00 ne kryeqytet do te luhet derbi mes Partizanit dhe Tiranes, ne kuadrin e javes se 24-t te kampionatit te futbollit te kategorise superiore.

Nderkohe, kater ndeshjet e tjera te kesaj jave do te luhen neser.

Kalendari i ndeshjeve te kesaj jave eshte:

E Premte:
Partizani – Tirana ora 18.00

E shtune:
Flamurtari – Terbuni ora 17.00
Teuta – Bylis ora 14.00
Vllaznia – Kukesi ora 14.00
Laçi – Kukesi ora 14.00
Renditja e kampionatit është:
Screenshot_1

Loading...

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here