Horoskopi 4 mars

Dashi

Mos u shqetësoni për asgjë këtë sot, edhe pse çdo gjë mund t’ju duket keq për sa i përket marrëdhënies suaj në çift, sepse në të vërtetë gjërat duket se do të shkojnë drejt pozitivitetit.

Demi

Sot përgatituni që të lëvizni pak më shpejt, sepse do t’ju shfaqet një mundësi shumë e madhe dhe interesante për sa i përket marrëdhënies suaj në çift. Ndaj organizohuni sa më parë të mundni.

Binjakët

Sot do të hakmerreni duke u bërë objekt i një lloj humori që ju pëlqen shumë nga partneri/ja; faktikisht në fillim do të kënaqeni, por më pas mund të përfundoni në mëri.

Gaforrja

Kjo e premte do t’ju lërë një shije të keqe në gojë, për faj të një keqkuptimi me partnerin/en, i cili do të debatojë në mënyrën më të keqe të mundshme. Qetësimi më pas do të jetë i kotë.

Luani

Duhet të tregoheni të kuptueshëm me partnerin/en sot pasi në të kundërt gjërat do të komplikoheshin gjithnjë e më shumë. Beqarët do takohen me disa persona mjaft inteligjentë dhe gjithçka do ndryshojë për mirë.

Virgjëresha

Nuk mund të bëni më asgjë për ato gjëra që tashmë e kanë të qartë drejtimin se nga është drejtuar marrëdhënia juaj në çift. Nuk do të jetë e lehtë, por pranimi i së vërtetës është hapi i parë për t’u “shëruar”.

LEXO EDHE  Horoskopi i fundjavës nga Meri Shehu/ Zbulo parashikimin e yjeve për shenjën tënde

Peshorja

Kohët e fundit keni qenë pak i butë me partnerin/en dhe me kohën tuaj, gjeni mënyrën që të viheni më në regjim, sepse kështu do të kënaqeni. Mos e lejoni dikë që të futë hundët në punët tuaja..

Akrepi

Një pengesë në mëngjes do të bëhet një rast i mirë për të vëzhguar një situatë interesante që do t’ju stimulojë shumë ju që jeni në një marrëdhënie.

Shigjetari

Sinjalet janë të qarta: ka ardhur momenti që të lini pas çdo dyshim dhe të sfidoni rreziqet dhe ndërgjegjen tuaj për të kthyer në normalitet marrëdhënien tuaj në çift.

Bricjapi

E premtja për të dashuruarit do të jetë një ditë e veçantë në kuptimin pozitiv. Mos imagjinoni reagimin e partnerin/es me një gjest tuajin, sepse ajo që do të bëjë do të jetë e bukur.

Ujori

Shtrëngoni dhëmbët dhe pranoni një situatë në marrëdhënien tuaj në çift që nuk ju pëlqen shumë. Merreni si një sfidë për t’u bërë një njeri i fortë.

Peshqit

Kjo e premte do të jetë absolutisht një ditë pozitive për të dashuruarit, e cila do të nisë bukur falë një surprize herët në mëngjes. Jetoni sa më shumë këtë situatë.

 

(Boldnews)


PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here