Vlorë/ Makina del nga rruga, plagosen rëndë burrë e grua

Një aksident i rëndë ka ndodhur sot në Vlorë. Ngjara ka ndodhur në fshatin Babicë orët e pasdites.

Një makinë është ka dalë nga rruga dhe është përplasur me bordurën ndarëse.

Brenda makinës ndodheshin një çift i cili ka mbetur i plagosur.

Bëhet me dije se i plagosur më rëndë ka qenë burri,  por gjithashtu dëmtime ka marrë edhe bashkëshortja e tij e cila drejtonte mjetin.

Çifti aktualisht ndodhet në spital për të marrë trajtimin e nevojshëm.

Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *