VIDEO/ Qytetarët rrethojnë Rinasin që mos lënë Ramën dhe Gjiknurin të arratisen

Pas skandalit të bërë tashmë publik për falsifikimin e dokumentave në Unazën e Re, qytetarët kanë marrë masat për të mos lejuar kryeministrin Rama dhe ministrin Gjiknuri që të arratisen.

Në këtë video shikohen disa qytetarë kanë shkuar në Rinas dhe po ruajnë që mos ikë Rama dha Gjiknuri.

Shihni VIDEO-n:

Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *