Xhisiela harron skandalin, poza provokuese me motrën në makinë, nuk i ndahet luksit

Xhisiela Maloku, vajza nga Nikla prej ditës është në qendër të vëmendjes së mediave dhe opinionit publik. Pak kohë më parë  ish-oficeri i  Policisë Emiljano Nuhu ka dëshmuar se vajza ishte rrahur dhe kërcënuar nga i dashuri i saj.

Edhe pse të gjithë jemi sy e vesh tek ajo, për Xhisielen nuk përbën problem. Mesa duket vajza i është kthyer jetës së përditshme, ajo së fundmi  shihet në shoqërinë e motrës së saj, të cilës i kushton edhe dedikimin.

“Motra ime, duke pasur ty pranë kam gjithë botën”, shkruan Xhisiela krahas fotos të publikuar në rrjetet sociale.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *