Rezart Veleshnja ‘i propozon’ moderatores së njohur: Kur do fejohemi ne?

Aktori i Portokallisë, Rezart Veleshja pas ndarjes nga e fejuara e tij  e parë dhe historive të përfolura të dashurisë, si duket ka vendosur më në fund për partneren që do të ketë në krah.  Përmes një fotoje në instagram ai  i propozon live moderatores së Top Channel, Ori Nebijaj.

“Kur do fejohemi ne?”, shkruan ai, teksa shfaqet krah për krah me Ori Nebijaj.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *