Adelina Tahiri u bënë për herë të parë vetëm pak ditë më parë. 

Ajo solli në jetë një djalë të pagëzuar me emrin Jon.

Dhe këngëtarja ka treguar linjat e saj trupore 16 ditë pas lindjes.

Trupi i Adelinës duket perfekt dhe duket se ajo e ka marrë veten shumë shpejt duke i befasuar të gjithë.

“Kjo jam unë! 16 ditë pas lindjes,”-shkruan Adelina në Instagram.