FOTO/Eva Murati ndryshon look, nuk do ta njihni në këto foto

 Eva Murati i ka qëndruar besnike flokut ngjyrë gështenjë e rrallëherë ka bërë ndonjë ndryshim të vogël. Por ndryshimi i fundit është drastik dhe askush nuk e priste që moderatorja të kthehej në bjonde.

Eva ka postuar disa foto nga seti i ri fotografik ku shfaqet me flokë bjonde platin dhe me baluke. Duhet thënë që edhe kjo ngjyrë i shkon shumë, megjithatë nuk dihet nëse Eva i ka lyer vërtet apo janë thjesht paruke. Fotot janë postuar nga vetë moderatoja në Instagram.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *