Aksident në Vlorë, ja çfarë ka ndodhur

April 15, 20180
vlore-aks.jpg?fit=850%2C605

Një aksident ka ndodhur në bulevardin Vlorë-Skelë ku një furgon policie dhe një automjet tip Benz janë përplasur me njëri-tjetrin.

Nga ky aksident kanë mbetur të lënduar një polic dhe drejtuesi i Benzit, por pa pasoja serioze.

Ndërkohë po punohet për zbardhjen e plotë të ngjarjes.