Foto/ Ja si duket Eli Fara me vajzën e saj

Eli Fara është ndër këngëtaret me më së shumti vite karrierë në skenë, por edhe përkundër këtij fakti, ajo vazhdon të duket si një vajzë e re nga pamja, por edhe nga stili që ka.

Se po e ‘sfidon’ moshën ka treguar edhe në fotografit e fundit, në të cilën shihet së bashku me vajzën e saj Marinën.

Në foton në fjalë ato po duken sikur të ishin motra binjake.

Shikojeni fotografinë më poshtë dhe binduni vet….

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *