KRYESORE

Deputeti “Kaubojs” pikturon Ramush Haradinajn (Foto)

Deputeti “kaubojs”, i njohuri Eduart Ndocaj  ka surprizuar sërish ditën e sotme me pasionin dhe talentin e tij.

“Ky është profili jo vetëm i Ramush Haradinaj, por i çdo shqiptari që ka dhënë jetën për liri dhe është i gatshëm ta jap përsëri sa herë nevoja e thërret! Ju përshëndes me këtë portret të bërë sot!

Liri Ramush Haradinaj!

Eduart Ndocaj”, shkruan deputeti në Facebook, duke bërë publike edhe tablonë e mëposhtme.

Ne kemi vetëm një pyetje: A ngjason kjo pikturë me Ramush Haradinaj?

Image

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Te Fundit

To Top