FOTOGRAFI

Godet deputeti “kaubojs”: Piktura është frymëzimi im!

Deputeti i mazhorancës, Eduard Ndocaj, i cili prej kohësh ka zbuluar dhe talentin e tij për të pikturuar, duket se në këto ditë të ftohta dimri ka gjetur frymëzimin për të hedhur në letër këto piktura me ngjyra.

Madje deputeti i ka shqëruar edhe me një status, ku thotë se pikërisht për këto ngjyra dhe peisazhe kemi nevojë të gjithë në këto ditë të ftohta. “Keto dite te ndërrimit te viteve kane qene edhe dite inspirimi per te pikturuar. Jane ditet kur secili nga ne ka nevoje per peisazhe te ngrohta dhe per tu ndjere si ne perralla. Keto jane pikturat e fundit qe mbylim vitin 2016. Shpresoj tu pelqejne!”, shkruan Ndocaj. /Gazeta Express/

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Te Fundit

To Top