Avokati i njohur zbulon kush i jep ‘like’ lali Erit në 17 maj/ Janë të gjithë anëtarë të … (Foto)

Avokati i njohur, Altin Goxhaj, ka demaskuar mbrëmjen e sotme, personazhet që i mbushin me like faqet e Erjon Veliajt.

Në postimin e tij Goxhaj shkruan se të gjithë ata që i japin like faqes së Erjon Veliajt janë anëtarë të komunitetit LGBTI.

Ja denoncimi i Goxhajt:

ZBULOHET KUSH MBUSH ME LIKE, KOMENTE & SHARE LALI ERIN! I “TRADHËTON” 17 MAJI

Sot në 17 Majin e famshëm u vërtetua se ata që mbushin postimet e Veliajt me like, komente dhe share janë të gjithë anëtarë të komunitetit LGBQ 😀Sot në 17 Majin e tyre kanë qenë të zënë me ditën e festës ndaj s’kanë pas kohë me i bo like, komente {“je më i miri”) dhe share sps nuk kishte kush ti mbikqyrte pasi edhe mbikqyrësit si ata kishin festë

 

LEXO EDHE  Rëndohet bilanci në Shqipëri/ 6 viktima dhe 139 të infektuar në 24 orët e fundit! Ja shpërndarja gjeografike