Me atlete dhe çitjane, opozita e re nuk i lë gjë pa kopjuar Ramës (FOTOT)

Prej më shumë se dy muajsh disa nga deputetët që janë bërë pjesë rishtazi në Kuvendin e Shqipërisë, nuk janë asgjë më shumë se sa ‘modelë’ q ëu pëlqen rehatia dhe prestigji I karriges së deputetit.

Një prej tyre është deputetja e LSI, Aurora Mara e cila sic duket edhe fotot e publikuara më poshtë nga Politiko.al, ku në çdo prezencë të saj në Parlament ngjason gjithnjë e më shumë me kreun e qeverisë Rama.

LEXO EDHE  Brataj: 61% e të infektuarve kanë simptoma të lehta, si trajtohen pacientët në banesë

Deputetja e LSI-së është parë me të njëjtat rroba, disa herë të cilave iu bën kombinime të ndryshme, por baza mbetet atletet, çitjanet dhe xhaketat e gjata deri poshtë vitheve. Një kopje deri në detaj e veshjes së famshme së kryeministrit Rama kohë më parë ku ai shkaktoi jo pak debate.