Shkullaku: Policia veproi mirë që s’ndërhyri gjatë thirrjeve antishqiptare

Gazetari Armand Shkullaku, të enjten, deklaroi se Policia e Shtetit ka vepruar shumë mirë që nuk ka ndërhyrë në kohën kur zhvillohej ceremonia mortore e Kostandin Kacifas, gjatë të cilës u lëshuan edhe thirrje antishqiptare.

Shkullaku u shpreh në studion e emisionit “Opinion”, se pavarësisht kësaj, ka ardhur koha që kryeministri shqiptar duhet të tregojë prezencën e shtetit dhe jo të lëshojë shprehje nacionaliste në rrjetet sociale.

 

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here