FOTO/ Berisha: Ja lidhjet e Avdylajve me Ramën

Ish-kryeministri Sali Berisha, tha sot në ‘Open’ se dy nga kriminelët e arrestuar ditën e djeshme, e njohur si banda e Avdylëve në Durrës ka lidhje me kryeministrin Edi Rama dhe vangjush Dakon.

Berisha ka treguar edhe një foto ku Avdyli pozon në krahë të Edi Ramës.  Berisha tha se ata kanë ndikuar edhe në zgjedhjet lokale.

Lidhjet e Avdylit me Edi Ramën janë të faktuara (tregon foton). Ka video që tregojnë lidhjet e Gjushit me Avdylin, të Ramës me Avdylin. Këta kanë emëruar inspektorin e mjedisit në Durrës., inspektorin e AKU-së. Lidhjet midis bandave, Avdylt, Bajrat Nokajt, por në krye të tyre ka qenë Geron Xhafa’, tha Berisha.

Image

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here