Tiranë/ Tre mjete të përfshira në aksident, një i plagosur në gjëndje të rëndë

Një aksident automobilistik ka ndodhur mbrëmjen e sotme në kryeqytet, ku 3 automjete janë përplasur me njëra-tjetrën.

Mësohet se aksidenti i trefishtë ka ndodhur tek Gjykata e Rrethit në Unazë, ndërsa policia ka shkuar menjëherë në vendngjarje për të zbardhur shkaqet e incidentit.

Makinat e përshirë në aksident, janë të llojeve “Smart”, “Volkswagen” dhe “Ford”.

Nga të dhënat e para mësohet se nga përplasja ka mbetur i lënduar një drejtues i njërit prej mjeteve, i cili është dërguar menjëherë në spital.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *