Njihuni me Hanën, vajzën e Behxhet Pacollit

Zëvendëskryeministri dhe ministri i Punëve të Jashtme, Behgjet Pacolli është shpesh aktiv në rrjetet sociale, teksa ndan momente nga puna apo jeta e tij. Këtë radhë ai ka postuar në llogarinë e tij në Instagrma një foto me vajzën 14-vjecare, Hana.

“Me vajzën time të bukur”, shkruante Pacolli poshte fotos.  Kjo nuk është hera e parë që Pacolli publikon foto familjare në rrjetet sociale.

 

 

 

Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *