Shembet ura, të paktën 18 viktima

Të paktën 18 persona kanë ndërruar jetë pas shembjes së një ure në Indi mbrëmjen e së mërkurës.

 Ura disa tonëshe ka rënë mbi disa automjete duke mos u lënë asnjë mundësi shpëtimi personave që po udhëtonin me to.

Nga sa raportohet, ura ka rënë mbi një autobus linje, 7 makina dhe disa motoçikleta.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *