AKTUALITET

Makina përfshihet nga zjarri në ecje në autostradën Lushnje-Fier (VIDEO)

makina-autostrade

Një automjet është përfshirë nga flakët në aksin Lushnjë-Fier ditën e sotme.

Ngjarja në fjalë ka alarmuar qytetarët dhe policinë, e cila sapo u njoftua për rastin mbërriti në vendin e ngjarjes, ndërsa ende nuk dihen shkaqet e zjarrit.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Te Fundit

To Top