AKTUALITET

DENONCIMI/ Fëmijët vijojnë të luajnë mbi liqenin e ngrirë të Kasharit, ku humbi jetën 12-vjeçari

Në kohën kur polumbarët po kërkonin për 12­-vjeçarin e mbytur, teksa luante në liqenin e ngrirë të Kasharit, fëmijë të tjerë janë fotografuar duke luajtur mbi liqen.

Fotot e publikuara nga “Panorama” tregojnë qartë se si këta fëmijë rrezikojnë jetën e tyre duke luajtur mbi liqenin që ka ngrirë për shkak të temperaturave të ulëta.

f1 f2 f3

Të njëjtën gjë bëri dhe i mituri i ndjerë, i cili po luante mbi akull me motrën e tij, kur ra në liqen si pasojë e krisjes së akullit.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Te Fundit

To Top