SHOW BIZ

Bleona Qereti provokon nga shtrati: Nuk jam në kërkim të…

Këngëtarja Bleona Qereti ka shpërndarë në rrjete sociale një fotografi të nxehtë të sajën, ku shfaqet në krevat me të brendshme dhe duke tymosur cigare.

Por më tepër se pamja e jashtme, ka goditur shkrimi me të cilin bukuroshja shqiptare ka vendosur të shoqërojë foton:

“Nuk jam në kërkim të gjysmës tjetër, sepse unë nuk jam gjysmë…”, shkruan Bleona.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Te Fundit

To Top