FOTOGRAFI

Shkëlzen Doli i zë karrihen Ramës, ja disa moment pikante nga pritja (FOTO)

Kryeministri Edi Rama ka publikuar albumin me fotografi nga mbremja ku u mbajt koncerti i Vienes ne kryeqytet, duke treguar disa momente qe nuk arriten te shiheshin te gjitha live, teksa edhe nga pritja qe iu eshte bere ne Kryeministri, shihen disa momente pikante, sic eshte edhe ulja e Shkelzen Dolit ne karrigen e Rames.

“Mirenjohje Shkelzen Dollit dhe Ansamblit Filarmonik te Vienes per mbremjen fantastike qe i dhuruan Shqiperise, Kosoves e gjjthe shqiptareve kudo, permes Koncertit te Vienes ne Tirane qe mori ngjyra te veçanta fale gjetjes se bukur te qelesheve, rakise dhe dollise se ngritur nga instrumentistet vieneze ne gjuhen shqipe: GEZUAR VITIN E RI”, shkruan Rama.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Te Fundit

To Top