FOTOGRAFI

Prindërit mbyllin vajzën në shtëpi, arsyeja: Është shumë e bukur (FOTO)

Bota mund të jetë një vend i rrezikshëm, sidomos për vajzat, por duket se prindërit rusë kanë shkuar shumë larg kur bëhet fjalë për mbrojtjen e tyre.

Angelica Kenova pothuajse kurrë nuk del nga shtëpia e saj, edhe kur kjo ndodh ajo është çdoherë e shoqëruar gjithmonë nga truprojet. Arsyeja e kësaj është se prindërit e saj konsiderojnë që ajo është aq e bukur sa që vetëm në këtë mënyrë mund ta mbrojnë atë.

Angelica-kenova3-700x450

“Përderisa unë isha duke u rritur, prindërit e mi më trajtonin si princeshë të vërtetë dhe nuk më linin të dilja jashtë vetëm, apo me djem dhe për këtë arsye unë nuk jam njësoj si vajzat e tjera. Kështu që unë tani nuk jam në gjendje të jetoj një jetë normale, jam si një kukull”, thotë Angelica, transmeton Indeksonline.

p_1483521737-1939971

Gjithashtu ajo ka theksuar se në trupin e saj nuk ka ndërhyrje kirurgjike për të ndryshuar trupin e saj dhe se çdo gjë në të është krejtësisht natyrore.

angelica-kenova-barbie-doll-16angelica_kenova_russian_barbie_doll_04

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Te Fundit

To Top