KRYESORE

Ilir Vrenozit i “plas” shpirti, ja çfarë thotë për Edi Ramën

vrenoziiii

Korçari i famshëm, Ilir Vrenozi nuk ka mbajtur më. Ai ka lëshuar gjithë tërbimin e tij dhe inatet ndaj Edi Ramës, që jep 160 mijë dollarë për një koncert e nuk jep asgjë për të varfrit.

Me një video në profilin e tij në Facebook, Vrenozi i drejtohet me epitetet si “debil, psikopat”, etj.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Te Fundit

To Top