Denoncoi abuzimet në Durrës/ Kërtusha i shpëtoi atentatit, autorit iu bllokua arma

Nga Boldnews.al Ardit Kërtusha i shpëtoi fatmirësisht një atentati të mirëorganizuar në Durrës, në një ngjarje që policia u mundua ta minimizojë si një konflikt të çastit. Mesditën e kësaj të Hëne, Kërtusha, ish-kandidat për drejtues të Partisë Socialiste në qytetin bregdetar dhe një personazh i jetës publike në Durrës, u raportua se ishte plagosur … Continue reading Denoncoi abuzimet në Durrës/ Kërtusha i shpëtoi atentatit, autorit iu bllokua arma