VIDEO/ Baton Haxhiu relaksohet në Panama, mëson të kërcejë vallen e fisit…

Baton Haxhiu, analist i pozicionuar në krah të Kryeministrit Edi Rama, duket se po shijon pushimet në Panama. Në udhëtimin e tij, bashkë me Blendi Fevziun dhe Ben Blushin, si dhe me biznesmenin Samir Mane,  Haxhiu duket se ia ka kaluar mirë. LEXO EDHE  Atentati me dy viktima në Laç, burg për 21-vjeçarinNë një video … Continue reading VIDEO/ Baton Haxhiu relaksohet në Panama, mëson të kërcejë vallen e fisit…