E hënë, Prill 19, 2021
Etiketimet Analistet

Etiketim: analistet

Përgjimet/ “Qesharakë pa kufinj”, Manjani thumbon analistët pranë Ramës

Ish-ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani, ka ironizuar përmes një postimi në rrjetet sociale, analistët që sipas tij, janë rrjeshtuar në krah të Qeverisë dhe...

Analistët: Pandemia tregoi rëndësinë e lajmeve të besueshme

Pandemia ka ndikuar tek media globale duke shtuar censurën dhe përndjekjen e gazetarëve në shumë vende, por ka rritur gjithashtu ndërgjegjësimin për rëndësinë e...

Freedom House: COVID-19 keqësoi gjendjen e demokracisë në gjithë botën, Shqipëria...

Organizata Freedom House thotë se pandemia COVID-19 ka thelluar krizën për demokraci në të gjithë botën, duke u kthyer në një justifikim për qeveritë...

Analistët amerikanë mbi takimin Kosovë-Serbi

Shtëpia e Bardhë ka ftuar të shtunën Presidentin e Kosovës, Hashim Thaçi dhe Presidentin e Serbisë Aleksandar Vucic për një takim të ndërmjetësuar prej...

Përballja e Ramës në debate me gazetarët/ Muç Nano: Të ndryshojë...

Analisti Mustafa Nano ka reaguar lidhur me përballjen e së enjtes në studion e "Opinion" mes Kryeministrit Edi Rama dhe gazetarëve të pranishëm Në...

“Lajthit” Rama, krahason analistët me qenin

Kryeministri Edi Rama vijon sulmet ndaj mediave. Nga Shijaku, ku ka shkuar të inspektojë dëmet nga tërmeti, rreth dy javë pas goditjes me magnitudë...

Përplasje mes analistësh/ Qeveri tranzitore, Rama humbi legjitimitetin…

Analistët e pranishëm në studion e Open kanë ndarë qëndrime të ndryshme mbi situatën politike në vend. Henri Çili deklaroi se opozita ka të drejtë...
WhatsApp DENONCO