Ja pse partneri juaj nuk do të bëjë s*ks

Nëse partneri juaj ju refuzon për të kryer marrëdhënie intime, nuk duhet të mendoni se lidhja juaj po përkeqësohet. Kjo mund të jetë shkak i disa problemeve që mund t’i jenë shfaqur partnerit tuaj, dhe më e mira që mund të bëni, është jo t’i drejtoni gishtin për t’i hedhur fajin, por të flisni për ta zgjidhur këtë situatë.

LEXO EDHE  ‘Nëse s’ka libra, mos e q*’, Mirela Kumbaro sqaron shprehjen që bëri bujë: Ia pashë hajrin...

Pse partneri ju refuzon? Ja disa arsye:

Problemet financiare, të cilat shkaktojnë ankth

Tensionet në marrëdhënie

Mungesa e stërvitjes apo aktivitetit fizik

Përdorimi i ilaçeve

Mungesa e higjienës.